KIERUNEK- WAKACJE !!!
Dziś uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2025/2026. Pan dyrektor Zbigniew Matuszewicz pogratulował uczniom sukcesów i wręczył tym najlepszym szkolne odznaczenia - złote, srebrne i brązowe tarcze. Towarzyszył mu Sybirak- Stanisław Dubiel. To zawsze szczególny moment, kiedy uczniowie otrzymują nagrody z rąk ‘’żywego’’ patrona. Pan Stanisław złożył też wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom, życzenia udanych i bezpiecznych wakacji. Uroczystość występem uświetnili uczniowie - Izabela Dzięcioł, Aleksandra Chojnacka i Mikołaj Mucharski. Pięknie zaśpiewali znaną wszystkim piosenkę ‘’Zacznij od Bacha’’, a Iza zagrała sonatinę B-dur. Po zakończeniu spotkania, uczniowie mogli wreszcie rozpocząć upragnione wakacje.



















